Zombie Army 4: Dead War Pobierz PC Pełna Wersja Gry

O tej grze

Hordy Hitlera powracają po więcej w tej mrożącej krew w żyłach strzelance twórców gry Sniper Elite 4! Ohydni okultystyczni wrogowie, epicka broń i wstrząsająca nowa kampania dla 1-4 graczy czekają w Europie lat czterdziestych XX wieku, gdy walczysz o ocalenie ludzkości przed nieumarłym Armagedonem!


Szokująca nowa kampania
Ruch oporu pokonał Zombie Hitlera i wrzucił go do piekła – ale martwi powstają ponownie z większym głodem niż wcześniej!
Kontynuuj alternatywną historię Trylogii Zombie Army na ogromnych nowych poziomach i odkryj złowieszczy plan, który zabierze Brygadę Ocalałych przez Włochy i nie tylko!
Walcz z siłami ciemności w podziurawionych zwłokach kanałach, przeżyj Zombie Zoo i podróżuj do ciemnych, niewytłumaczalnych miejsc, w których nikt wcześniej nie był … i przeżył, by opowiedzieć historię!


Wielokrotnie nagradzana strzelanina
Przeżyj definiującą gatunek balistyczną Rebellion, rozsławioną w serii Sniper Elite, i wykorzystaj ją w walce z hordami potępionych!
Ulepszone kamery zabójstw i rozczłonkowanie
Kamera X-Ray Kill powraca! Oglądaj w krwawym zwolnionym tempie, jak kule, bomby i inne niszczą kości i narządy na zdjęciu rentgenowskim. Podziwiaj, jak twoje kule odrywają zgniłą kończynę lub dwie i drżą, gdy umarli NADCHODZĄ!


Głęboki postęp i personalizacja
Zbuduj pogromcę, który Ci odpowiada, gdy awansujesz! Masz ochotę na anioła stróża? Zadawaj obrażenia swoim kolegom z drużyny! Tak bardzo lubisz tę wieżę? Dlaczego nie zabrać go ze sobą? Zabijaj w dobrym stylu, odblokowując nowe stroje, emotikony i drwiny!

Zabójcza walka wręcz
Kiedy umarli cię otaczają, walcz z ulepszoną walką w zwarciu! Przebijaj się przez tłumy, tupaj po głowach i eliminuj żywych trupów za pomocą przerażających ruchów eliminacji!

Epicka broń
Wykorzystaj moc ognia, błyskawic i boskiej esencji, aby ulepszyć swoje pistolety na warsztatach i stworzyć samodziałowe piekło! Karabin szturmowy, który strzela piorunami? Pistolet z płonącym bagnetem? Wszystko dzieje się w ostatnim bastionie ludzkości!

Potworne tłumy
Zmierz się z legionami upiornych łowców, potężnych opancerzonych elit, przerażających demonów cienia, wybuchowych generałów samobójców i wielu innych niespodzianek! Kiedy patrzysz w mięsistą beczkę ZOMBIE TANK, będziesz żałować, że nie zostałeś za sofą!

Większy, gorszy tryb hordy
Rozszerz swoją SLAYcation w rozszerzonym trybie hordy. Im dłużej przeżyjesz, tym większa mapa. Jak długo możesz walczyć bez dołączania do hordy ŻYJĄCYCH UMARŁYCH?


Przedłuż swoje Slay-Cation!
Chcieć więcej? Dodatkowe sezony Zombie Army 4 są już dostępne! Odkryj sekrety okultyzmu w nowej 3-częściowej kampanii „Hell Cult” i zmierz się z przerażającym niebem w przerażającej „Death From Above”! Od dodatkowych misji po nowe postacie, broń i nie tylko, przygotuj się na rozbijanie nieumarłych wrogów na nowe i przerażające sposoby!

Opis treści dla dorosłych

Twórcy opisują zawartość w ten sposób:

Ta Gra może zawierać treści nieodpowiednie dla wszystkich grup wiekowych lub nie nadawać się do oglądania w pracy: Częsta przemoc lub brutalność, Treści przeznaczone dla dorosłych

Gra Zombie Army 4: Dead War Pobierz PC

Pobierz na PC

1. Kliknij w button “Pobierz [orginal_title]“
2. Zostaniesz przekierowany na unikalny downloader gry który posiadamy tylko my.
3. Nasz specjalnie stworzony downloader zapewnia pobranie oraz zainstalowanie gry bez konieczności pobierania plików na PC.
4. Na Wasz PC gra zostaje od razu instalowana pliki które są pobierane są magazynowane na naszych serwerach. Zapewnia to sprawne pobieranie oraz instalowanie gry na Waszych PC.
5. Wszystkie gry posiadają możliwość gry w multiplayer (jeśli gra na to pozwala)
6. Graj.

Wideo z gry Zombie Army 4: Dead War Pobierz PC

– Zombie Army 4: Dead War pobierz pc
– Zombie Army 4: Dead War pobierz
– Zombie Army 4: Dead War crack pobierz
– Zombie Army 4: Dead War za darmo
– Zombie Army 4: Dead War torrent

Zombie Army 4: Dead War pobierz pc, Zombie Army 4: Dead War download pc, Zombie Army 4: Dead War crack, Zombie Army 4: Dead War torrent, Zombie Army 4: Dead War chomikuj, Zombie Army 4: Dead War pełna wersja, Zombie Army 4: Dead War graj za darmo,

Leave a Reply