Space Dance Harmony Pobierz PC Pełna Wersja

Najnowsza gra Space Dance Harmony Pobierz PC. Zagraj już teraz w Space Dance Harmony na PC. Pobierz u nas pełną wersję gry Space Dance Harmony.

Gra Space Dance Harmony Pobierz PC

O tej grze

Tańcz Tańcz Tańcz! Space Dance Harmony to oparta na ruchu gra o tańcu VR, która zanurza graczy w zapierającym dech w piersiach środowisku ukształtowanym przez dźwięki i estetykę twoich ulubionych stylów muzycznych. Naucz się nowych choreografii, dokładnie odwzorowując układy taneczne wykonywane przez nowego instruktora tańca, aby awansować w tabeli liderów i zdobywać punkty. Śledź każdy taniec, korzystając z intuicyjnych wskaźników wizualnych, których nigdy wcześniej nie było w grach tanecznych.

Wejdź do tego w pełni wciągającego świata i porzuć wszelką nieśmiałość, w którą mogłeś wkroczyć w tej grze, z pewnością sprawi, że wszyscy będą się ruszać, żłobić i wołać w kolejną piosenkę.

funkcje

 • Naucz się tańczyć: Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, który dopiero zaczyna, czy zaawansowanym tancerzem, naucz się ruchów, umiejętności i pełnych procedur do różnorodnej muzyki popularnej.
 • Prawdziwe choreografie: Wszystkie układy taneczne są tworzone przez profesjonalnych tancerzy i instruktorów.
 • Zapierający dech w piersiach świat: Wybierz spośród wielu wciągających środowisk.
 • Tablica wyników: Porównaj swój wynik ze znajomymi i innymi graczami Steam.
 • LIV: Wejdź do Space Dance Harmony i transmituj swoje wrażenia z LIV, najlepszej aplikacji do przechwytywania VR i transmisji na żywo.
 • Domówka – Wkrótce: House Party to turowy tryb gry, który umożliwia grę z przyjaciółmi i rodziną w domu i śledzenie wyników.
  I wiele więcej w przyszłości …

  Wczesny dostęp

  W obecnej wersji Space Dance Harmony jest zabawną grą taneczną z ukończoną podstawową mechaniką rozgrywki. Wczesny dostęp obejmuje kilka piosenek, otoczenie i awatary oraz 1 instruktora tańca.

  W następnych miesiącach chcemy zwiększyć ilość treści w grze. Z pewnością powiększylibyśmy katalog muzyki i tańców. Chcielibyśmy zaoferować większą różnorodność awatarów, akcesoriów i nowych środowisk do tańca.
  Przede wszystkim chcemy mieć możliwość włączenia niektórych opinii graczy do ostatecznej wersji.

  Naszym celem jest pozostanie we wczesnym dostępie przez mniej niż rok i wydanie gry w 2021 roku.

Gra Space Dance Harmony Pobierz PC

1. Kliknij w button “Download“
2. Zostaniesz przekierowany na unikalny downloader gry który posiadamy tylko my.
3. Nasz specjalnie stworzony downloader zapewnia pobranie oraz zainstalowanie gry bez konieczności pobierania plików na PC.
4. Na Wasz PC gra zostaje od razu instalowana pliki które są pobierane są magazynowane na naszych serwerach. Zapewnia to sprawne pobieranie oraz instalowanie gry na Waszych PC.
5. Wszystkie gry posiadają możliwość gry w multiplayer (jeśli gra na to pozwala)
6. Graj

Wideo z gry Space Dance Harmony Pobierz PC

– Space Dance Harmony pobierz pc
– Space Dance Harmony pobierz
– Space Dance Harmony crack pobierz
– Space Dance Harmony za darmo
– Space Dance Harmony torrent

Space Dance Harmony pobierz pc, Space Dance Harmony download pc, Space Dance Harmony crack, Space Dance Harmony torrent, Space Dance Harmony chomikuj, Space Dance Harmony pełna wersja, Space Dance Harmony graj za darmo,

Leave a Reply