Slapshot: Rebound Pobierz PC Pełna Wersja

Najnowsza gra Slapshot: Rebound Pobierz PC. Zagraj już teraz w Slapshot: Rebound na PC. Pobierz u nas pełną wersję gry Slapshot: Rebound.

Gra Slapshot: Rebound Pobierz PC

O tej grze

Wejdź na lód w tej opartej na fizyce grze wieloosobowej, w której grasz w arkadowy mecz hokeja. Bez przycisku strzelania, bez kleju do krążka, bez RNG. Od ciebie i twojej drużyny zależy przejęcie kontroli nad krążkiem, podanie, strzelanie i ogranie przeciwników. Graj ze znajomymi lub współpracuj z innymi graczami Slapshot!

Free-to-Play

Slapshot: Rebound jest darmowy przez czas nieokreślony.

Elementy kosmetyczne są dostępne do kupienia i zdobycia w trakcie rozgrywki.
Nie bierzemy udziału w żadnej formie pay-to-win, ponieważ to jest do bani.

Trenuj jak zawodowcy

Zostań najlepszym graczem w Slapshot Rebound dzięki kilku trybom treningowym, które sprawdzą twoje umiejętności na maksa, pobij swój najlepszy wynik i polepsz się dzięki małym minigierom.

Wspinać się na szczyt

Postaw swoje roszczenie jako najlepszego gracza Slapshot: Rebound, wspinając się w rankingach tabeli liderów

Dostosuj się

Stylizuj swojego Slapatara za pomocą niezliczonych przedmiotów kosmetycznych, od czapek i włosów po rękawiczki i okulary, personalizuj i wyposażaj swoją postać w dowolny sposób, pokazując kolegom z drużyny i przeciwnikom na lodzie

WKRÓTCE: Staw

Uspołecznij się, Skate and Slap! W tym otwartym obszarze możesz rozmawiać, ćwiczyć i bawić się z innymi bez presji, a także czekać w kolejce do niektórych gier Rebound. Dawno minęły czasy, gdy utknąłeś w menu lub na ekranie czatu.

Czy jesteś gotowy, aby zabrać się na lód?

Gra Slapshot: Rebound Pobierz PC

1. Kliknij w button “Download“
2. Zostaniesz przekierowany na unikalny downloader gry który posiadamy tylko my.
3. Nasz specjalnie stworzony downloader zapewnia pobranie oraz zainstalowanie gry bez konieczności pobierania plików na PC.
4. Na Wasz PC gra zostaje od razu instalowana pliki które są pobierane są magazynowane na naszych serwerach. Zapewnia to sprawne pobieranie oraz instalowanie gry na Waszych PC.
5. Wszystkie gry posiadają możliwość gry w multiplayer (jeśli gra na to pozwala)
6. Graj

Wideo z gry Slapshot: Rebound Pobierz PC

– Slapshot: Rebound pobierz pc
– Slapshot: Rebound pobierz
– Slapshot: Rebound crack pobierz
– Slapshot: Rebound za darmo
– Slapshot: Rebound torrent

Slapshot: Rebound pobierz pc, Slapshot: Rebound download pc, Slapshot: Rebound crack, Slapshot: Rebound torrent, Slapshot: Rebound chomikuj, Slapshot: Rebound pełna wersja, Slapshot: Rebound graj za darmo,

Leave a Reply