Ragnarock Pobierz PC Pełna Wersja

Najnowsza gra Ragnarock Pobierz PC. Zagraj już teraz w Ragnarock na PC. Pobierz u nas pełną wersję gry Ragnarock.

Gra Ragnarock Pobierz PC

O tej grze

Czy jesteś gotowy na rock? Ragnaröck to gra rytmiczna VR dla jednego / wielu graczy, w której wcielasz się w kapitana wikinga, który bierze udział w wyścigu statków. Dwoma młotami zmiażdż nadchodzące runy w synchronizacji z epicką muzyką wikingów. Doskonale uderzaj runy, aby gromadzić energię kombinacji w swoich młotach, a będziesz mógł aktywować przyspieszenie!

  • Muzyka Viking: Lista utworów jest dobierana z miłością i troską i będzie regularnie aktualizowana. Uwolnij w sobie perkusistę i graj przy epickich rockowych i metalowych utworach Alestorm, Gloryhammer, Wind Rose i wielu innych. Wszystkie mają świąteczny styl wikingów / celtyckich / piratów, dzięki którym poczujesz w sobie moc wikingów!
  • Prosta rozgrywka: Zgodnie z tradycją gier arkadowych, Ragnaröck jest łatwy do grania, trudny do opanowania. Aby iść naprzód, liczy się tylko poczucie rytmu. Aby jednak wygrać wyścig, będziesz musiał trenować i mądrze wykorzystywać swoje umiejętności. Wiele ustawień trudności pomoże ci z czasem poprawić. Tylko najbardziej doświadczeni gracze będą mogli zebrać wszystkie złote medale, pobić rekordy i podpisać się na tablicy wyników!
  • Tryb wieloosobowy: Tryb PvP dla wielu graczy zapewnia rywalizację w czasie rzeczywistym z przyjaciółmi lub innymi osobami. Rozpocznij grę publiczną lub prywatną (do 6 graczy) i pokonaj ich wszystkich, aby zakończyć grę na pierwszym miejscu! W grze solo możesz także ścigać się z statkiem-widmem (reprezentującym najlepszy wynik), aby dodać trochę konkurencji.
  • Środowiska mitologiczne: Ragnaröck przeniesie Cię do krainy wikingów w stylizowanym otoczeniu inspirowanym mitologią nordycką. Z czasem będzie dodawanych więcej środowisk do odkrycia.
  • Wsparcie dla własnych piosenek: Chcesz odtworzyć utwór ze swojej osobistej biblioteki muzycznej? Możesz stworzyć własny odtwarzalny utwór z dowolnego posiadanego utworu i odtwarzać go w trybie solo. Więcej informacji w naszym FAQ (Centrum społeczności).
  • Regularne aktualizacje: Więcej piosenek i środowisk będzie dodawanych regularnie, a także nowe funkcje opracowane wraz ze społecznością. Dołącz do nas na Discordzie, aby przekazać nam swoją opinię. Oczekujemy na kontakt zwrotny!

Gra Ragnarock Pobierz PC

1. Kliknij w button “Download“
2. Zostaniesz przekierowany na unikalny downloader gry który posiadamy tylko my.
3. Nasz specjalnie stworzony downloader zapewnia pobranie oraz zainstalowanie gry bez konieczności pobierania plików na PC.
4. Na Wasz PC gra zostaje od razu instalowana pliki które są pobierane są magazynowane na naszych serwerach. Zapewnia to sprawne pobieranie oraz instalowanie gry na Waszych PC.
5. Wszystkie gry posiadają możliwość gry w multiplayer (jeśli gra na to pozwala)
6. Graj

Wideo z gry Ragnarock Pobierz PC

– Ragnarock pobierz pc
– Ragnarock pobierz
– Ragnarock crack pobierz
– Ragnarock za darmo
– Ragnarock torrent

Ragnarock pobierz pc, Ragnarock download pc, Ragnarock crack, Ragnarock torrent, Ragnarock chomikuj, Ragnarock pełna wersja, Ragnarock graj za darmo,

Leave a Reply