NERVE Pobierz PC Pełna Wersja Gry

O tej grze

Kluczowe cechy

NERVE to abstrakcyjna zręcznościowa gra wyścigowa, która koncentruje się na rozwoju i mentalności „jeszcze jedno podejście”, obejmującej:

  • Fascynujące wrażenia audiowizualne
  • Pełna 10-rozdziałowa kampania
  • 10 bitew z bossami Chapter Gate Keeper
  • Swobodny tryb wyboru świata z globalnymi tablicami wyników

Przemierzaj piękne, bezlitosne światy, w których każda kadr jest fascynująca, każda chwila jest radosna, każda śmierć jest zasłużona, a każdy sukces jest zasłużony.

Jesteś statkiem zamkniętym na drodze do swojego losu. Będziesz podróżować przez piękne i przerażające światy, w których wszystko próbuje Cię powstrzymać. Jak czas, nigdy nie możesz przestać. Kiedy umrzesz, zostaniesz reinkarnowany jako nowe naczynie. Taki jest twój los i jesteś z nim związany.

Podbij kampanię

Ścigając się ku swojemu przeznaczeniu, przemierzysz 10 skorumpowanych światów, z których każdy zakończy się walką ze Strażnikiem Wrót.
Strażnicy Bram blokują ci kontynuację twojej ścieżki i muszą zostać pokonani, kreatywnie wykorzystując mechanikę ich świata przeciwko nim.

Zdominuj rankingi

Każdy świat ma globalny system punktacji, dzięki czemu gracze mogą zobaczyć, jak radzą sobie ze swoimi przyjaciółmi i światem.

Gra NERVE Pobierz PC

Pobierz na PC

1. Kliknij w button “Pobierz [orginal_title]“
2. Zostaniesz przekierowany na unikalny downloader gry który posiadamy tylko my.
3. Nasz specjalnie stworzony downloader zapewnia pobranie oraz zainstalowanie gry bez konieczności pobierania plików na PC.
4. Na Wasz PC gra zostaje od razu instalowana pliki które są pobierane są magazynowane na naszych serwerach. Zapewnia to sprawne pobieranie oraz instalowanie gry na Waszych PC.
5. Wszystkie gry posiadają możliwość gry w multiplayer (jeśli gra na to pozwala)
6. Graj.

Wideo z gry NERVE Pobierz PC

– NERVE pobierz pc
– NERVE pobierz
– NERVE crack pobierz
– NERVE za darmo
– NERVE torrent

NERVE pobierz pc, NERVE download pc, NERVE crack, NERVE torrent, NERVE chomikuj, NERVE pełna wersja, NERVE graj za darmo,

Leave a Reply