MaJiang Pobierz PC Pełna Wersja

Najnowsza gra MaJiang Pobierz PC. Zagraj już teraz w MaJiang na PC. Pobierz u nas pełną wersję gry MaJiang.

Gra MaJiang Pobierz PC

O tej grze

Sichuan Mahjong powstał w regionie Syczuan. Oprócz ogólnego stylu fanowskiego, charakterystyczna rozgrywka, taka jak naprawiony niedobór, wiatr i deszcz, krwawa walka do końca itp., Jest pełna niepowtarzalności i ciekawości. Oprócz tradycyjnego dotyku, kanu itp. I zasad kart, dodano również unikalną funkcję podwójnej karty i karty dopasowania – Come Game – aby Twoja gra była przyjemniejsza! Gra wykorzystuje nowy silnik Unity do obsługi interakcji na wielu platformach. [5]Główna zasada
1. Jest tylko 108 kart baru (tak), tuby (ciasta) i dziesięć tysięcy. Nie ma kart z kwiatami, wiatrem i strzałami.
2. Nie jeść. („Pasowanie” na panelu akcji oznacza poddanie się) 3. Musi zabraknąć kart, to znaczy podczas zagrywania kart nie może być kart w trzech kolorach.
4. Ostatnie cztery automatyczne obstawianie, to znaczy, gdy w ścianie kart pozostały tylko cztery ostatnie karty, jeśli ręka gracza została zalicytowana, a oferta jest dokładnie jedną z tych czterech kart, to kiedy ta karta się pojawi, Gracz, który licytuje, może być tylko obstawiony i nie może pominąć obręczy, aby przejść do kolejnego procesu wyszukiwania, a gracz nie ma prawa wyboru. Uwaga: ostatnie cztery karty w zasadach stałego niedoboru nie są konieczne.
5. Wielokrotnie. To znaczy, jeśli gracz zagra kartę, jeśli więcej niż jeden gracz chce, aby była to pszczoła, wszyscy mogą być pszczołami.
6. Wiatr i deszcz.
Windy (otwarte bary): pręty proste i zakryte.
Proste paski to trzy takie same karty w ręce gracza, a kiedy inni gracze zagrają czwartą tę samą kartę, gracz wybiera pasek. Proste słupki są natychmiast obciążane podwójną liczbą punktów (podstawowe punkty w grze).
Zakrzywiony kan (kong), zwany również zakrytym kan (kan) lub paki (kan) (kong), to kiedy gracz dotknął trzech takich samych kart, sam gracz losuje czwartą taką samą kartę, a następnie wybrany kan (kan). Kiedy trafisz w pasek, od razu zbierzesz 1-krotność punktów (podstawowe punkty w grze).
Pada (ukryte kraty).
Deszcz oznacza, że ​​gracz trzyma cztery identyczne karty (nie dotykane), w tym momencie gracz może zdecydować się wyjąć karty z ręki. Kiedy pada deszcz, 2-krotność punktów (podstawowych punktów w grze) zostanie naliczona innym nieobserwującym.
Kiedy gracz jest odwrócony w dół, jego rodzina może chwycić drążek i Hu, ale jest on nieważny podczas wiatru i deszczu; kiedy pada (ukryty drążek), nie może złapać drążka i Hu. Ponadto, jeśli gracz nie złożył oferty w czasie gry, musi zwrócić cały wiatr i deszcz.
7. Flow Bureau Cha Hua Zhu Cha krzyknął
Na zwykłych sądach przepływ oznacza, że ​​nikt nie gra w karty. Na krwawym polu bitwy przepływ oznacza, że ​​na końcu są dwie lub więcej osób, które nie mają żadnych kart Hu.
Przetwarzanie przepływu:
Krok 1: Sprawdź warunki sanitarne (Huazhu), czy gracz z 3 kartami domu na ręce to Huazhu, a Huazhu płaci 16-krotność punktów graczowi, który nie jest huazhu.
Krok 2: Sprawdź krzyk
Gracz, który nie wylosował (kwiatek nie używa go), płaci graczowi, który wylosuje największą możliwą liczbę (wrzeszcząc) i zwraca cały wpływ wiatru i deszczu.
8. Walcz do końca
Krwawy tryb bitwy na krwawym polu bitwy oznacza, że ​​gra nie jest zakończona przez gracza, który był Hu Hu, ale gracze, którzy nie są Hu Hu, kontynuują grę, dopóki nie będzie 3 Hu Hu lub pozostali gracze przegrają. W ten sposób gracze, którzy grają jako pierwsi, mogą nie mieć największych zysków, a gracze, którzy strzelają, mogą również się odwrócić, co poprawia grę i zainteresowanie oraz sprzyja stabilnemu rozwojowi gry. Gra jest zakończona i wspólnie ustalona. Jeśli gracz, który popełnił błąd, wcześniej opuści grę, wygrywająca liczba nie zostanie przyznana.
9. Zuozhuang
Bitwa bez krwi: gracz, który odda strzał z drugiej rundy, będzie bankierem, gracz, który odda strzał, będzie bankierem, a zmiana personelu rzuci kostką.
Bitwa krwi: rzuć kośćmi w każdej rundzie.

Gra MaJiang Pobierz PC

1. Kliknij w button “Download“
2. Zostaniesz przekierowany na unikalny downloader gry który posiadamy tylko my.
3. Nasz specjalnie stworzony downloader zapewnia pobranie oraz zainstalowanie gry bez konieczności pobierania plików na PC.
4. Na Wasz PC gra zostaje od razu instalowana pliki które są pobierane są magazynowane na naszych serwerach. Zapewnia to sprawne pobieranie oraz instalowanie gry na Waszych PC.
5. Wszystkie gry posiadają możliwość gry w multiplayer (jeśli gra na to pozwala)
6. Graj

Wideo z gry MaJiang Pobierz PC

– MaJiang pobierz pc
– MaJiang pobierz
– MaJiang crack pobierz
– MaJiang za darmo
– MaJiang torrent

MaJiang pobierz pc, MaJiang download pc, MaJiang crack, MaJiang torrent, MaJiang chomikuj, MaJiang pełna wersja, MaJiang graj za darmo,

Leave a Reply