Journey To The Savage Planet Pobierz PC Pełna Wersja Gry

O tej grze

Naprzód do przygody

WITAMY W PROGRAMIE PIONIERÓW! Jako najnowszy rekrut Kindred Aerospace – czwartej najlepszej firmy zajmującej się eksploracją kosmosu międzygwiezdnego – Twoim zadaniem jest określenie, czy planeta ARY-26 jest odpowiednia dla ludzi. Możesz mieć mało sprzętu i doświadczenia, ale powodzenia!

Grać z przyjacielem

Graj w pojedynkę lub online ze znajomym. Jeśli posiadasz.

Eksploruj i kataloguj florę i faunę.

Od dziwnych kulistych ptaków, przez rośliny halucynogenne, po „ropiejące otwory obcych”. Spróbuj nie umrzeć.

Bez oszczędności *

Dostajesz fajne narzędzia za darmo, takie jak pistolet laserowy, zestaw rakietowy i “ sonda ”, ale jeśli czegoś potrzebujesz, masz zgrabną drukarkę 3D, która może zamienić kosmiczne śmieci w słodkie przedmioty.

Czy jesteś sam?

Tajemnice bonusów! Wypełnij badanie planety, aby się dowiedzieć. Dowiesz się, że jesteś na najlepszej drodze, gdy usłyszysz słowa „ogórek” i znajdziesz „ropiejący tyłek”.

* Oszczędność większości wydatków.

Opis treści dla dorosłych

Twórcy opisują zawartość w ten sposób:

Gracze używają miotaczy laserowych do strzelania do wrogich stworzeń; gracze mogą także wrzucać obcych do mięsożernych roślin, powodując rozpryski zielonej krwi. Gra przedstawia kilka komicznych reklam telewizyjnych, które zawierają przykłady surowego humoru: reklamę seksu przez telefon dla galaretowatej bloba („Porozmawiaj z najbardziej uwodzicielskimi miękkimi ciałami w kosmosie…”); reklama fast foodów przedstawiająca ludzkie kończyny przechodzące przez maszynkę do mięsa. W jednej sekwencji gracze napotykają stworzenie z otworem podobnym do odbytu; sprzęt skanujący graczy potwierdza „ropiejący tyłek” i „kupę kupy”. W trakcie gry niektóre rośliny uwalniają gaz, który zmienia ekran i nasycenie kolorów; tekst wskazuje, że rośliny „rozpraszają gęste mgły halucynogennych zarodników. Ciesz się odpowiedzialnie ”.

Gra Journey To The Savage Planet Pobierz PC

Pobierz na PC

1. Kliknij w button “Pobierz [orginal_title]“
2. Zostaniesz przekierowany na unikalny downloader gry który posiadamy tylko my.
3. Nasz specjalnie stworzony downloader zapewnia pobranie oraz zainstalowanie gry bez konieczności pobierania plików na PC.
4. Na Wasz PC gra zostaje od razu instalowana pliki które są pobierane są magazynowane na naszych serwerach. Zapewnia to sprawne pobieranie oraz instalowanie gry na Waszych PC.
5. Wszystkie gry posiadają możliwość gry w multiplayer (jeśli gra na to pozwala)
6. Graj.

Wideo z gry Journey To The Savage Planet Pobierz PC

– Journey To The Savage Planet pobierz pc
– Journey To The Savage Planet pobierz
– Journey To The Savage Planet crack pobierz
– Journey To The Savage Planet za darmo
– Journey To The Savage Planet torrent

Journey To The Savage Planet pobierz pc, Journey To The Savage Planet download pc, Journey To The Savage Planet crack, Journey To The Savage Planet torrent, Journey To The Savage Planet chomikuj, Journey To The Savage Planet pełna wersja, Journey To The Savage Planet graj za darmo,

Leave a Reply