Glider Sim Pobierz PC Pełna Wersja

Najnowsza gra Glider Sim Pobierz PC. Zagraj już teraz w Glider Sim na PC. Pobierz u nas pełną wersję gry Glider Sim.

Gra Glider Sim Pobierz PC

O tej grze

Doświadcz niesamowitego wrażenia szybowania po niebie!

Glider Sim to profesjonalny symulator paralotniarstwa i napędu, stworzony z myślą o prawdziwych pilotach, którego celem jest uzyskanie fotorealistycznej grafiki! W sim można grać poza VR lub wewnątrz VR. Zalecamy grę w wirtualnej rzeczywistości, ponieważ zapewnia ona najwyższy poziom emersji!

Sceneria rozgrywa się w Sun Valley, ID, Stany Zjednoczone i wykorzystuje obrazy satelitarne z rzeczywistego świata. Sceneria obejmuje specjalnie rozmieszczone drogi, domy, budynki, drzewa, linie energetyczne, szybujące orły, przelatujące samoloty i nie tylko! Staramy się stworzyć piękne środowisko życia z wieloma umieszczonymi szczegółowymi obiektami scenerii, które można odkrywać podczas lotu i eksploracji mapy.

Wiele uwagi poświęcono fizyce lotu szybowców, a także systemowi wiatru i ciepła. Ustaw punkt startu i warunki lotu, a następnie wystartuj w przestworza! Użyj prądu wiatru, takiego jak podnoszenie grzbietu i termika, aby utrzymać się w powietrzu, lub jeśli używasz napędu z napędem (Paramotor Trike), zwiększ przepustnicę i przejedź po szczegółowej scenerii. Możesz włączać i wyłączać systemy cząstek wizualizacji wiatru, a także zmieniać inne warunki lotu, takie jak prędkość i kierunek wiatru.

Więcej funkcji, które mamy nadzieję dodać do gry podczas wczesnego dostępu, to:

  • Multiplayer
  • Zdobyte wyzwania / misje.
  • Aktualizacje scenerii, takie jak więcej drzew, skał, domów, ruchu drogowego i szczegółowych budynków.
  • Więcej szybowców do wyboru, takich jak speedwingi, miniwingi i lotnie.

Nie zapomnij podzielić się tym doświadczeniem z innymi entuzjastami szybownictwa i nie możemy się doczekać, aby usłyszeć Wasze opinie w centrum społeczności w miarę dalszego rozwoju!

Do zobaczenia na niebie!

Gra Glider Sim Pobierz PC

1. Kliknij w button “Download“
2. Zostaniesz przekierowany na unikalny downloader gry który posiadamy tylko my.
3. Nasz specjalnie stworzony downloader zapewnia pobranie oraz zainstalowanie gry bez konieczności pobierania plików na PC.
4. Na Wasz PC gra zostaje od razu instalowana pliki które są pobierane są magazynowane na naszych serwerach. Zapewnia to sprawne pobieranie oraz instalowanie gry na Waszych PC.
5. Wszystkie gry posiadają możliwość gry w multiplayer (jeśli gra na to pozwala)
6. Graj

Wideo z gry Glider Sim Pobierz PC

– Glider Sim pobierz pc
– Glider Sim pobierz
– Glider Sim crack pobierz
– Glider Sim za darmo
– Glider Sim torrent

Glider Sim pobierz pc, Glider Sim download pc, Glider Sim crack, Glider Sim torrent, Glider Sim chomikuj, Glider Sim pełna wersja, Glider Sim graj za darmo,

Leave a Reply