Fitforce Pobierz PC Pełna Wersja

Najnowsza gra Fitforce Pobierz PC. Zagraj już teraz w Fitforce na PC. Pobierz u nas pełną wersję gry Fitforce.

Gra Fitforce Pobierz PC

O tej grze

Baw się i zadbaj o kondycję.

Fitforce to interaktywna gra z ćwiczeniami podzielona na wiele wciągających minigier zaprojektowanych w oparciu o popularne i skuteczne ruchy ćwiczeniowe. Będziesz ćwiczyć używając smartfona jako kontrolera i oczywiście dobrze się bawić grając w Fitforce

Fitforce wymaga pobrania aplikacji mobilnej i podłączenia smartfona do komputera za pomocą kodu QR, zanim zaczniesz grać, aby móc nawigować i wchodzić w interakcje z grą.

Twój telefon komórkowy musi mieć żyroskop i czujniki akcelerometru, aby był obsługiwany, używamy tych czujników do śledzenia Twojego ruchu.

Zalecamy noszenie obcisłych spodni z kieszenią, aby telefon nie wysunął się z kieszeni i aby czujnik dokładnie śledził Twój ruch.

funkcje

 • 3 tryby, 3 style:
  (1) Klasyczny – Wybierz dowolne minigry, które posiadasz, aby zagrać w jedną rundę.
  (2) Walka z bossem – Rzuć sobie wyzwanie i pokonaj złych bossów. Będziesz podążał trasą minigry i walczył z potężnym bossem na końcu swojej ścieżki.
  (3) Program – Jeśli masz na myśli jakieś cele treningowe, możesz skorzystać z naszych gotowych ustawień, koncentrując się na określonym celu lub części ciała, takiej jak Cardio, bieganie, rdzeń lub nogi. Nic nie pasuje do Twoich preferencji? Możesz stworzyć swój własny program treningowy, wybierając posiadane minigry i liczbę zestawów, które chcesz powtórzyć.
 • Ponad 10 minigier z ćwiczeniami: Zacznij od 4 DARMOWYCH minigier dla początkujących + 2 cotygodniowe BEZPŁATNE minigry do odblokowania, możesz kupić więcej minigier, aby odblokować je na zawsze.
 • Zabawa i fitness: Te minigry sprawią, że będziesz się pocić i to będzie świetna zabawa. Tworzymy mechanikę i zasady minigry w oparciu o popularne i skuteczne ćwiczenia, takie jak Squat, Jumping Jack, High Knees i wiele innych. Rezultatem są przyjemne minigry z różnymi rozgrywkami i ustawieniami świata, dzięki którym będziesz zdrowszy podczas gry.
 • Śledzenie ruchu fizycznego: Ćwicz dalej, aby grać dalej. Śledzimy Twój ruch fizyczny za pomocą czujników i aplikacji Fitforce w telefonie. Aby kontrolować swoją postać w minigrach, będziesz musiał poprawnie wykonywać ruchy w ćwiczeniach.
 • System śledzenia zdrowia: Śledź swój trening w menu Zdrowie, wyświetlaj dzienną wydajność w postaci całkowitego czasu treningu, spalonych kalorii i wykorzystanych mięśni. Dostępne są również tygodniowe i miesięczne wykresy skuteczności, na których można zobaczyć postępy w dłuższym okresie.
 • Konfigurowalny awatar: Użyj monet zebranych podczas grania w minigry, aby kupić skrzynki z łupami i otworzyć je, aby zdobyć skórki, które pozwolą spersonalizować swoją postać.
 • Łatwe ustawienie: Zwykle potrzebujesz tylko niewielkiej przestrzeni i trzymania telefonu w dłoni podczas gry, ale niektóre minigry będą wymagały dodatkowego sprzętu, takiego jak stabilne krzesło.
 • Lokalny tryb wieloosobowy: Co jest fajniejszego niż samo granie w gry wideo? To dwie osoby grające razem w gry wideo!
 • Odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych: Od dzieci po dorosłych, każdy może grać w Fitforce.


Fitforce zostało stworzone przez niezależny zespół 6 osób. Naszym celem jest tworzenie zabawnych i interaktywnych rozwiązań, które motywują ludzi do ćwiczeń lub przynajmniej poruszania ciałem. Uważamy, że Fitforce to dla nas dobry początek. Będziemy nadal ulepszać i tworzyć lepsze gry, aby więcej osób mogło cieszyć się ćwiczeniami i dobrze się bawić podczas treningu.

Jeśli masz jakieś problemy lub zalecenia, skontaktuj się z nami za pośrednictwem runnextechnology@gmail.com

  Minimum:

  • System operacyjny: WIN7-64-bitowy
  • Edytor: Intel i3-2100 / AMD A8-5600k
  • Pamięć: 4 GB pamięci RAM
  • Grafika: GeForce GTX 630 / Radeon HD 6570
  • DirectX: Wersja 11
  • Przechowywanie: 3 GB wolnego miejsca

Gra Fitforce Pobierz PC

1. Kliknij w button “Download“
2. Zostaniesz przekierowany na unikalny downloader gry który posiadamy tylko my.
3. Nasz specjalnie stworzony downloader zapewnia pobranie oraz zainstalowanie gry bez konieczności pobierania plików na PC.
4. Na Wasz PC gra zostaje od razu instalowana pliki które są pobierane są magazynowane na naszych serwerach. Zapewnia to sprawne pobieranie oraz instalowanie gry na Waszych PC.
5. Wszystkie gry posiadają możliwość gry w multiplayer (jeśli gra na to pozwala)
6. Graj

Wideo z gry Fitforce Pobierz PC

– Fitforce pobierz pc
– Fitforce pobierz
– Fitforce crack pobierz
– Fitforce za darmo
– Fitforce torrent

Fitforce pobierz pc, Fitforce download pc, Fitforce crack, Fitforce torrent, Fitforce chomikuj, Fitforce pełna wersja, Fitforce graj za darmo,

Leave a Reply