ChilloutVR Pobierz PC Pełna Wersja Gry

O tej grze

Czy kiedykolwiek marzyłeś o świecie, w którym możesz tworzyć i odkrywać wszystko, co chcesz? ChilloutVR to oparta na społeczności gra typu sandbox VR i Desktop, która ma umożliwić graczom i twórcom tworzenie i eksplorowanie ogromnego metaverse.

Witamy w ChilloutVR, Twoim nowym miejscu. Miej możliwość stworzenia własnego awatara lub skorzystania z istniejących awatarów, eksploruj ogromny metaverse zawierający wiele różnych serwerów, trybów gry, awatarów i światów.

Głównym celem ChilloutVR jest zapewnienie bezpiecznej i wydajnej gry podstawowej dla twórców i graczy na całym świecie.

Aby grać w tę grę, wymagane jest konto AlphaLink. Po uruchomieniu gry zostaniesz poproszony o utworzenie tego konta.

Bądź kim chcesz być

W ChilloutVR możesz stworzyć swojego własnego awatara, swoje nowe ja. Możesz grać jako swój awatar, odkrywać światy, spotykać się z przyjaciółmi i nawiązywać nowe znajomości.

Bądź tam gdzie chcesz

Możesz być, gdziekolwiek zechcesz, ogromna społeczność twórców treści jest jednym z wielu powodów, dla których ChilloutVR to gra, która daje radość przez długi czas. Możesz odkrywać codziennie rosnącą liczbę publicznie dostępnych światów samemu, z przyjaciółmi lub z osobami, które dopiero co spotkałeś. Możesz także otworzyć nowe światy jednym kliknięciem. Odwiedź i eksploruj ogromną liczbę wirtualnych światów lub po prostu stwórz własny.

Avatary

Masz możliwość tworzenia własnych, w pełni ekspresyjnych, śledzonych na całym ciele awatarów z synchronizacją ust i funkcją śledzenia wzroku. Śledzenie całego ciała nie jest wymagane, VR nie jest wymagane.
Bardziej szczegółowe informacje o tym, jakie niestandardowe awatary mogą zawierać i jakie są wymagania, można znaleźć w naszej dokumentacji.

Światy

Masz możliwość tworzenia własnych, w pełni wciągających światów, w tym obiektów interaktywnych.

Skrypty i tryby gry (jeszcze niedostępne)

ChilloutVR jest zbudowany modułowo, umożliwiając każdemu tworzenie interaktywnych światów z interaktywnymi obiektami lub nawet pełnymi trybami gry – wszystko przy użyciu naszego wewnętrznego zestawu narzędzi do tworzenia skryptów „Newton” (jeszcze niedostępny). W ten sposób umożliwiamy twórcom tworzenie trybów gry, takich jak Trouble in Terrorist Town, różnego rodzaju gry kooperacyjne typu tower defense, a nawet gry MMORPG w ChilloutVR. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia i wydajność komputera gracza.

Interakcje społeczne wokół metaverse

Dodaj znajomych i dołącz do nich, upuść portale do innych instancji, aby podążali Twoją drogą po metaverse, dołączaj do instancji publicznych, aby znajdować nowych ludzi i nawiązywać nowe znajomości.
Możesz także dołączać do grup, aby łączyć się z innymi społecznościami lub spędzać czas z osobami, które lubisz.

Dołącz do imprezy

Bierz udział w wszelkiego rodzaju wydarzeniach, dołączaj do grup lub twórz własne. Zapraszamy do udziału w wydarzeniach i rozmowach z wieloma użytkownikami online.

W ChilloutVR możesz odkrywać wiele światów metaverse, samemu lub z przyjaciółmi. Podczas eksploracji online możesz zdecydować, czy tylko Twoi znajomi lub przypadkowi ludzie z całego świata mogą dołączyć do Ciebie w Twoich przygodach.

Lista funkcji

  • Można grać w środowiskach stacjonarnych i VR
  • Poznaj swoich przyjaciół na całym świecie
  • Wciągający, przestrzenny dźwięk 3D
  • Wystąpienia w wielu regionach (UE, USA, AS)
  • Wsparcie dla śledzenia całego ciała
  • Wsparcie dla awatarów i światów tworzonych przez użytkowników

Gra ChilloutVR Pobierz PC

Pobierz na PC

1. Kliknij w button “Pobierz [orginal_title]“
2. Zostaniesz przekierowany na unikalny downloader gry który posiadamy tylko my.
3. Nasz specjalnie stworzony downloader zapewnia pobranie oraz zainstalowanie gry bez konieczności pobierania plików na PC.
4. Na Wasz PC gra zostaje od razu instalowana pliki które są pobierane są magazynowane na naszych serwerach. Zapewnia to sprawne pobieranie oraz instalowanie gry na Waszych PC.
5. Wszystkie gry posiadają możliwość gry w multiplayer (jeśli gra na to pozwala)
6. Graj.

Wideo z gry ChilloutVR Pobierz PC

– ChilloutVR pobierz pc
– ChilloutVR pobierz
– ChilloutVR crack pobierz
– ChilloutVR za darmo
– ChilloutVR torrent

ChilloutVR pobierz pc, ChilloutVR download pc, ChilloutVR crack, ChilloutVR torrent, ChilloutVR chomikuj, ChilloutVR pełna wersja, ChilloutVR graj za darmo,

Leave a Reply